1 | Kambell Bacon John Howard | Clubhouse (DAMIAN) | 12 | 4 | 8 | 75.00 | | |
2 | Scott Wade Damian Tutin | Grande | 9 | 6 | 3 | 60.00 | | |
3 | Maurie Guy James O'Sullivan | Clubhouse 1 (CHERYL) | 9 | 8 | 1 | 52.94 | | |
4 | Peter Smith Matt O'Sullivan | Clubhouse 1 (CHERYL) | 8 | 0 | 8 | 100.00 | | |
5 | Nick Davies Stephen Wall | Whose Shout | 8 | 4 | 4 | 66.67 | | |
6 | Damian Peace Mel Hemmer | Clubhouse (DAMIAN) | 8 | 6 | 2 | 57.14 | | |
7 | Damian Sherwood Damien Elliott | Whose Shout | 7 | 0 | 7 | 100.00 | | |
7 | Damien Elliott Brad Jaenke | Whose Shout | 7 | 0 | 7 | 100.00 | | |
9 | Keith Birkett Amanda Czernia | Hot Shots | 7 | 5 | 2 | 58.33 | | |
10 | Gordon Wellen Dave Noe | Painter Boys | 6 | 7 | -1 | 46.15 | | |
11 | Anthony Lutzow Richard Maher | Clubhouse 2 (BETTE) | 6 | 9 | -3 | 40.00 | | |
12 | Gary Snr Copeland Jarid Griesbach | Painter Boys | 5 | 2 | 3 | 71.43 | | |
13 | Cheryl Marsh Peter Smith | Clubhouse 1 (CHERYL) | 5 | 5 | 0 | 50.00 | | |
14 | Steven Muller Peter Muller | Norths | 5 | 7 | -2 | 41.67 | | |
15 | Crystal Reynolds Scott Freeman | Hot Shots | 4 | 0 | 4 | 100.00 | | |
16 | Dwane Hendrickson Crystal Reynolds | Hot Shots | 4 | 2 | 2 | 66.67 | | |
16 | Donna Maduna Gavin Crouch | 4 Ques All | 4 | 2 | 2 | 66.67 | | |
18 | Gary Jnr Copeland Gary Snr Copeland | Painter Boys | 4 | 3 | 1 | 57.14 | | |
19 | Damian Sherwood Stephen Wall | Whose Shout | 3 | 0 | 3 | 100.00 | | |
19 | Aimee Graham David Maclean | Grande | 3 | 0 | 3 | 100.00 | | |
21 | Kate Kingston Gavin Crouch | 4 Ques All | 3 | 3 | 0 | 50.00 | | |
21 | Bob Forshey Chris Mudd | Swifts | 3 | 3 | 0 | 50.00 | | |
23 | Gordon Wellen Gary Snr Copeland | Painter Boys | 2 | 0 | 2 | 100.00 | | |
24 | Dwane Hendrickson Amanda Czernia | Hot Shots | 2 | 1 | 1 | 66.67 | | |
24 | Damian Sherwood Brad Jaenke | Whose Shout | 2 | 1 | 1 | 66.67 | | |
24 | Shane Webster Jessica WALSH | Norths | 2 | 1 | 1 | 66.67 | | |
24 | Shane Webster Warren EDDING | Norths | 2 | 1 | 1 | 66.67 | | |
28 | Mark Mason Bette Berlin | Clubhouse 2 (BETTE) | 2 | 3 | -1 | 40.00 | | |
28 | Jamie Hateley David Maclean | Grande | 2 | 3 | -1 | 40.00 | | |
30 | Dwane Hendrickson Scott Freeman | Hot Shots | 2 | 4 | -2 | 33.33 | | |
31 | Wally Evans Jim Joel | 4 Ques All | 2 | 11 | -9 | 15.38 | | |
32 | Keith Birkett Scott Freeman | Hot Shots | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Amanda Czernia Crystal Reynolds | Hot Shots | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Amanda Czernia Scott Freeman | Hot Shots | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Kate Kingston Jannsen Kingston | 4 Ques All | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Kambell Bacon Jannsen Kingston | Clubhouse (DAMIAN) | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | John Howard Mark Mason | Clubhouse (DAMIAN) | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Dave Noe David Trevor | Painter Boys | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Dave Noe Gary Jnr Copeland | Painter Boys | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Shane Webster Wayne Davidson | Norths | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Scott Wade Jamie Hateley | Grande | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Chris Mudd Malcolm Schonknecht | Swifts | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Cheryl Marsh Bette Berlin | Clubhouse 2 (BETTE) | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Damian Peace Jannsen Kingston | Clubhouse (DAMIAN) | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | David Maclean Michael Mahoney | Grande | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Grant Muller Jessica WALSH | Norths | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Nick Davies Brad Jaenke | Whose Shout | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Brad Jaenke Matt Evans | Whose Shout | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Gary Snr Copeland David Trevor | Painter Boys | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
32 | Damian Tutin Darroch Black | Grande | 1 | 0 | 1 | 100.00 | | |
51 | Wally Evans Donna Maduna | 4 Ques All | 1 | 1 | 0 | 50.00 | | |
51 | Damian Sherwood Nick Davies | Whose Shout | 1 | 1 | 0 | 50.00 | | |
51 | Ulli Ratfery Peter Muller | Norths | 1 | 1 | 0 | 50.00 | | |
51 | Jamie Hateley Darroch Black | Grande | 1 | 1 | 0 | 50.00 | | |
51 | Chris Mudd John Stoddart | Swifts | 1 | 1 | 0 | 50.00 | | |
56 | Donna Maduna Kate Kingston | 4 Ques All | 1 | 2 | -1 | 33.33 | | |
56 | Mel Hemmer Mark Mason | Clubhouse (DAMIAN) | 1 | 2 | -1 | 33.33 | | |
56 | Shane Webster Ulli Ratfery | Norths | 1 | 2 | -1 | 33.33 | | |
56 | Malcolm Schonknecht Cathy Schonknecht | Swifts | 1 | 2 | -1 | 33.33 | | |
60 | Bob Forshey Malcolm Schonknecht | Swifts | 1 | 3 | -2 | 25.00 | | |
61 | Jamie Hateley Aimee Graham | Grande | 1 | 4 | -3 | 20.00 | | |
62 | Bob Forshey John Stoddart | Swifts | 1 | 5 | -4 | 16.67 | | |
63 | John Stoddart Malcolm Schonknecht | Swifts | 1 | 6 | -5 | 14.29 | | |
64 | ? ? | NO TEAM | 0 | 7 | -7 | 0.00 | | |
64 | Keith Birkett Dwane Hendrickson | Hot Shots | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
64 | Keith Birkett Crystal Reynolds | Hot Shots | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
64 | Scott Freeman Jim Joel | 4 Ques All | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
64 | Donna Maduna Cheryl Marsh | 4 Ques All | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
64 | Donna Maduna Jim Joel | 4 Ques All | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
64 | Stephen Wall Dave Noe | Painter Boys | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
71 | Kambell Bacon Damian Peace | Clubhouse (DAMIAN) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
71 | John Howard Mel Hemmer | Clubhouse (DAMIAN) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
71 | John Howard Damian Peace | Clubhouse (DAMIAN) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
71 | Dave Noe Gary Snr Copeland | Painter Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
71 | Gary Snr Copeland Michael Mahoney | Painter Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
71 | Shane Webster Steven Muller | Norths | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
77 | Ulli Ratfery Kirra Muller | Norths | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
77 | Ulli Ratfery Warren EDDING | Norths | 0 | 2 | -2 | 0.00 | | |
77 | Ulli Ratfery Steven Muller | Norths | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
77 | Steven Muller Kirra Muller | Norths | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
77 | Steven Muller Warren EDDING | Norths | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
82 | Shane Webster Peter Muller | Norths | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
83 | Peter Muller Dan Distratis | Norths | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
83 | Cheryl Marsh Maurie Guy | Clubhouse 1 (CHERYL) | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
85 | Maurie Guy Matt O'Sullivan | Clubhouse 1 (CHERYL) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
86 | Jamie Hateley Zane Rowe | Grande | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
86 | Damian Tutin Aimee Graham | Grande | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
86 | Damian Tutin Renee Madson | Grande | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
86 | Bob Forshey Norma McALISTER | Swifts | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
86 | Chris Mudd Norma McALISTER | Swifts | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
86 | Malcolm Schonknecht Norma McALISTER | Swifts | 0 | 2 | -2 | 0.00 | | |
86 | Malcolm Schonknecht Dan Distratis | Swifts | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
93 | Malcolm Schonknecht Steve Ford | Swifts | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
94 | Ken O'Sullivan Bette Berlin | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
94 | Ken O'Sullivan Rachel O'Sullivan | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 4 | -4 | 0.00 | | |
96 | Anthony Lutzow Bette Berlin | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
96 | Anthony Lutzow Kevin Reynolds | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
98 | Anthony Lutzow Bruce Geatches | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
99 | Richard Maher Daniel Stenzel | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
100 | Richard Maher Kevin Reynolds | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 2 | -2 | 0.00 | | |
100 | Bette Berlin Daniel Stenzel | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 4 | -4 | 0.00 | | |
102 | Bette Berlin Michael Mahoney | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
103 | Bette Berlin Rachel O'Sullivan | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
103 | Gary Jnr Copeland Jarid Griesbach | Painter Boys | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
103 | Jarid Griesbach Ryan Cowan | Painter Boys | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
103 | Donna Maduna Jannsen Kingston | 4 Ques All | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
107 | John Howard Jannsen Kingston | Clubhouse (DAMIAN) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
107 | Mel Hemmer Jannsen Kingston | Clubhouse (DAMIAN) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
109 | Gavin Crouch Jim Joel | 4 Ques All | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
110 | Nick Davies David Maclean | Grande | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
110 | Cheryl Marsh Matt O'Sullivan | Clubhouse 1 (CHERYL) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
112 | Anthony Lutzow Daniel Stenzel | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
113 | Crystal Reynolds Kevin Reynolds | Hot Shots | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
114 | Kevin Reynolds John Pook | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 1 | -1 | 0.00 | | |
115 | Kevin Reynolds Bruce Geatches | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
115 | Jamie Hateley John Pook | Grande | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
115 | Anthony Lutzow John Pook | Clubhouse 2 (BETTE) | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
115 | Jim Joel John Pook | 4 Ques All | 0 | 0 | 0 | 0 | | |
115 | Stephen Wall Tracey Brown | Whose Shout | 0 | 0 | 0 | 0 | | |